See on lihtsam kui arvad

Lae. Sõida.

ORA on alati teeleasumiseks valmis. Sõidukit saab laadida kõikjal: kodus, avalikes laadimisjaamades või maantee ääres paiknevates kiirlaadimisjaamades. Elektriautoga sõitmine pole kunagi olnud lihtsam. Ega ka lahedam.

Kodus laadimine

Ühenda ORA õhtul vooluvõrku ja kui ärkad, on aku igal hommikul täis. Nii lihtne see ongi. Selleks, et kodus laadimine oleks ohutu ja kindel, soovitame paigaldada laadimisjaama.

Laadimine väljaspool kodu

Laadimisjaamu asub nüüd juba peaaegu kõikjal: toidukaupluste ja kaubanduskeskuste juures, parkimismajades või muudes avalikes kohtades. Sulle lähimad laadimisjaamad leiad üles veebist ja rakendustest. Pea meeles, et sõltuvalt laadimisjaama võimekusest võib laadimisaeg nendes varieeruda. Sageli võib abiks olla oma isikliku 2. tüüpi kaabli kaasa haaramine. See tasub soetada lähimast GWM müügiesindusest. 

Kiirlaadimine

Põhimaanteede ääres on bensiinijaamades ja söögikohtade juures kiirlaadimisjaamad. Mõned neist on suurema võimsusega, laadides auto aku kiiremini täis. Siin saab aku laadida kuni 80%-ni vähem kui tunniga – see on eriti hea siis, kui soovid pikemate pausideta pikki vahemaid läbida.

Rõõmuga laetud! Ja lihtsamini kui arvad.

Levinud küsimused

Vahelduvvoolulaadijaga kulub 20%-st 80%-ni laadimiseks umbes 3 tundi. Alalisvoolulaadijaga kulub soodsates tingimustes 20%-st 80%-ni laadimiseks 38 minutit või 46 minutit (olenevalt mudelist).

ORA 03 sõiduulatus on WLTP kohaselt 310 km.

ORA 03+ sõiduulatus on WLTP kohaselt 420 km.

Jah, laadida saab kõigis avalikes laadimisjaamades.

celestial blue ora

Uudiskiri

Registreeru ja alusta särtsakat uut sõprussuhet!