Ettevõttest Great Wall Motor

Great Wall Motor Co., Ltd. (GWM) on Hiinas alguse saanud rahvusvaheline autotootja. 1984. aastal asutatud ettevõte hõlmab mitmeid kaubamärke ning on noteeritud Hongkongi ja Shanghai börsidel. GWM on üks Hiina uuenduslikemaid autotootjaid ja üks esimesi sealseid ettevõtteid, mis tegutseb ka väljaspool Hiinat. Kvaliteedi tagamiseks teeb GWM strateegilist koostööd tuntud rahvusvaheliste ettevõtetega, nagu Continental, Bosch, Webasto, BorgWarner, ZF ja Hella. Lisaks on tootjal ühisettevõte BMW-ga, mis valmistab uut elektriautot MINI ühes GWM-i tipptasemel autotehases. GWM-il on üle 100 tütarettevõtte, enam kui 60 000 töötajat ja igal aastal müüakse ligikaudu 1 300 000 sõidukit.

Globaalne, samas kohalik

Investeerime suuri summasid teadustöösse – eesmärk on luua tootmis- ja arenduskeskused igal mandril. Meie visioon on pakkuda keskkonnasõbralikke, nutikaid ja elu lihtsustavaid sõidukeid kogu maailmas. 
GWM sisenes Euroopa turule stiiliikoonist täiselektrilise autoga GWM ORA 03 juba 2022. aastal. Teekond algas Rootsist ning edasi liikusime Ühendkuningriiki, Iirimaale, Islandile ja Saksamaale. 2024. aastal jõuame Eestisse, Lätti, Leetu ja teistessegi Euroopa riikidesse. Järgmine GWM automudel on preemium-klassi linnamaastur – pistikhübriid WEY, mis jõuab Eetisse 2024. aasta keskel. 

Uudiskiri

Registreeru ja alusta särtsakat uut sõprussuhet!